Kontakta oss


Hör gärna av dig till oss!


Vill du beställa böcker, ge feedback, utbilda dig till ledarpraktiker, eller komma i kontakt med en ledarpraktiker som kan hjälpa dig och ditt företag att utvecklas? 


Tag direkt kontakt med någon av Ledarpraktikerna nedan, skicka ett meddelande via formuläret till vänster, eller ett mail till oss via info@ledarpraktikan.se.


Kontaktuppgifter till diplomerade ledarpraktiker

Inga-Lill Bergfors fd Saltzman, Hushållningssällskapet Kalmar-Kronoberg-Blekinge

inga-lill.saltzman@hushallningssallskapet.se


Helena Börjesson, LRF Konsult

helena.borjesson@lrfkonsult.se


Birgitta Falk, LRF Konsult

birgitta.falk@lrfkonsult.se


Erland Hedin, LRF Konsult

erland.hedin@lrfkonsult.se


Caroline Ivarsson, HIR Skåne

caroline.ivarsson@hushallningssallskapet.se


Gunnar A. Johansson, Agrosolution

gunnar.a@agrosolution.se


Sara Johnson, HIR Skåne

sara.johnson@hushallningssallskapet.se


Claes Krokeus, Rådgivarna i Sjuhärad

claes.krokeus@radgivarna.nu


Hanna Nilsson, Växa Sverige

hanna.nilsson@vxa.se


Per Nilsson, fristående konsult

per.gisselo@telia.com


Åsa-Lina Nordlund, Nordlund utveckling AB

asa-lina@nutveckling.se


Emelie Oskarsson, Växa Sverige

emelie.oskarsson@vxa.se


Katarina Steen, Växa Sverige

katarina.steen@vxa.se


Elenore Wallin, Hushållningssällskapet Östergötland

elenore.wallin@hushallningssallskapet.se

Bildbeskrivning

Från vänster: Sara Johnson, Hanna Nilsson, Emelie Oskarsson, Per Nilsson, Caroline Ivarsson och Inga-Lill Bergfors

Bildbeskrivning

Från vänster: Claes Krokeus, Åsa-Lina Nordlund, Gunnar A. Johansson, Helena Börjesson, Elenore Wallin, Erland Hedin och Birgitta Falk.